>

Naujienos ir akcijos

Žolės smulkintuvų MAROLIN lauko bandymų diena!

2023 06 17


Šiuo metu labai aktualūs pakelių, griovių, kanalų šienavimo, sutvarkymo klausimai. Mūsų įmonė siūlo net kelių gamintojų žolės ir augalinių liekanų smulkintuvus – tradicinius ir hidraulinius su manipuliatoriais. Nutarėme suorganizuoti lauko bandymų dieną ir pristatyti šių smulkintuvų naudojimo galimybes, ypač akcentavome Italijos įmonės MAROLIN gaminamus smulkintuvus su manipuliatoriais. MAROLIN – tai šeimos įmonė, kurios istorija skaičiuoja jau 70 metus, šiuo metu MAROLIN specializuojasi tik hidraulinių smulkintuvų su manipuliatoriais gamyboje.  Lauko dienoje dalyvavo ir MAROLIN atstovas Christian Marolin, kuris iki smulkmenų atsakė į visus rūpimus klausimus. MAROLIN siūlo ypatingai plačią smulkintuvų gamą, skirtą individualiems vartotojams smulkiuose ūkiuose ir profesionalią techniką stambiems ūkiams, bendrovėms, sodininkams, kelininkams ir pan. Smulkintuvų darbinis siekis nuo 2,5 m iki 8,6 m. Smulkintuvų gamybai naudojamas tik ypač kokybiškas plienas - DOMEX355HC, STRENX700 ir HARDOX450, kuris užtikrina jų ilgą tarnavimo laiką. MAROLIN smulkintuvais galima pjauti žolę ir krūmokšnius grioviuose, šlaituose, kanaluose, genėti gyvatvores, medžius siauruose pravažiavimuose, naudojant manipuliatorių, puikiai aplenkti kliūtis.
Taip pat lauko dienoje pristatėme ir CONCEPT PERUGINI šlaitinius ir tradicinius žolės smulkintuvus, BELLON šienapjoves, DAROS GREEN grėblius.
Dėkojame Radviliškio rajono Jonaitiškių kaimo ūkininkams Viliui ir Rimui Smulkiams, Virginijui Veikučiui už pagalbą lauko dienos organizavime.
Dėkojame visiems apsilankiusiems! Tikimės, kad atsakėme į Jums iškilusius klausimus dėl smulkintuvų naudojimo. Laukiame Jūsų skambučių arba apsilankymo įmonėje (Šiauliuose, Lingailių g. 6, tel.: +370 699 49420 bei Vievyje, Statybininkų g. 9A, tel.: +370 650 49269).